Bestuur

 

Voorzitter
Sohie van Tilburg
E-mail: voorzitter@egveemnes.nl
m.i.v. nieuwe seizoen open vacature

Secretaris
Patricia Maassen & Bertiene de Jong
E-mail: secretaris@egveemnes.nl

Penningmeester
VACATURE
E-mail: penningmeester@egveemnes.nl

Bestuurslid namens GALM
Corrie Warmenhoven

Ledenadministratie
Rob Scheffer
E-mail: ledenadministratie@egveemnes.nl

Trainsters

 

Turnen recreatie meisjes, selectie meisjes & jongens
Mira Scheffer
E-mail: Mira.scheffer@egveemnes.nl
Tel.nr. 06-19409010

Turnen recreatie plus meisjes:
Patricia Maassen en Bertiene de Jong
E-mail: secretaris@egveemnes.nl

GALM – Sport voor senioren
Ria Kuijt
E-mail: kuijtria@gmail.com  

Ivonne van Barneveld
E-mail: ivbarnberg2000@gmail.com

Trimmen
Laura Roeymans
E-mail: lroeymans@gmail.com